Zoek
Filters
Afbeelding van 1 Voorkant
  • Zakje 1.0 Onderdelen voorzijde

 

  • 1 x U2000 front shock tower.
  • 1 x U2008 front differential mounting right.
  • 1 x U2007 front differential mounting left.
  • 1 x U2009 differential pinion gear carrier F/R
  • 1 x U2010 front topplate
  • 1 x U2001 front upper wishbone carrier
  • 2 x U2004 front upper wishbone L/R
  • 2 x U2003 front Lower wishbone L/R
  • 2 x U2002 lower wishbone carrier.
  • 2 x U2005 front downstop L/R.
  • 1 x U2011 front chassis brace.

 

 

  • Zakje 1.1 Bevestigingsmaterialen en glijlagers t.b.v. voorzijde.

 

  • 8 x M4 x 16 mm VK
  • 6 x M4 x 12 mm VK
  • 1 x M5 x 16 mmVK
  • 6 x M4 x 18 mm CK
  • 2 x M4 x 12 mm CK
  • 1 x M5 x 10 mmCK
  • 8 x Retaining washer 5mm
  • 2 x adjusting screw M5 x 30
  • 2 x self-locking nut M5
  • 12 x U2030 Slide bearing 6  x 7 x 10 mm
  • 4 x U2006 Insert upper wishbone eccentric
  • 1 x U7012 Body front pin.
  • 2 x U2020 Lower wishbone pin
  • 2 x U2021 Upper wishbone pin
  • 8 x U2031 Distance clip 3mm

    Montage zakje 1.0 en 1.1

  1. Neem de linker en rechter differentieelhouder U2008 U2007 en plaats de U2009 differential pinion gear carrier F/R hier tussen, schroef  deze vast met M4 x 16 mm VK. 

  2. Neem de demperbrug U2000 en plaats deze aan de voorzijde van de differentieelhouders, schroef deze vast met M4x16  mm VK.



  3. Neem de downstops U2005 en schroef deze aan de linker en rechterkant van de differentieelhouders met M4 x 12 mm VK.



  4. Neem de twee onderste draagarmhouders U2002 en druk hier de glijlagers 6  x 7 x 10 mm U2030 in met de kraag aan de kant met de uitsparingen.


     
  5. Monteer de draagarmhouders aan de voor en achterkant van de differentieelhouders met M4 x 18 mm CK. ( De voorste twee bouten nog niet vast draaien ).



  6. Neem de front topplate U2010 en de upper wishbone carrier U2001, plaats de wishbone carrier in de sparing van de topplate en monteer deze met M4 x 12 mm CK.

  7. Neem de Body front pin U7012 en monteer deze op de topplate met M5 x 10 mm CK.

  8. Neem de Inserts upper wishbone eccentric U2006 en druk deze met de kraag naar de draagarm toe in de ovale sparingen met het 6 mm gat naar boven.

  9. Neem de  front upper wishbone L/R U2004 en druk hier van buiten naar binnen de Slide bearing 6  x 7 x 10mm U2030 in en draai de stelbout M5 x 30 t.b.v. de uitveer begrenzing in de arm met aan de bovenkant een borgmoer M5.

  10. Monteer nu de front upper wishbone L/R U2004 en monteer deze met de Upper wishbone pins U2021, borg deze met de Shaft lock washer 5mm aan beide zeiden.

  11. Plaats de U2031 Distance clips 3mm om de ruimte tussen de arm en houder op te vullen 2 clips voor en 2 clips achter de arm.

  12. Neem de U2003 front Lower wishbone L/R en druk hier van buiten naar binnen de Slide bearing 6  x 7 x 10mm in.

  13. Monteer deze met de lower wishbone pins U2020,  borg deze met de Retaining washer 5mm aan beide zeiden.
  14. Neem de U2011 front chassis brace en monteer deze met M5 x 16 VK
  • Zakje 1.0 Onderdelen voorzijde

 

  • 1 x U2000 front shock tower.
  • 1 x U2008 front differential mounting right.
  • 1 x U2007 front differential mounting left.
  • 1 x U2009 differential pinion gear carrier F/R
  • 1 x U2010 front topplate
  • 1 x U2001 front upper wishbone carrier
  • 2 x U2004 front upper wishbone L/R
  • 2 x U2003 front Lower wishbone L/R
  • 2 x U2002 lower wishbone carrier.
  • 2 x U2005 front downstop L/R.
  • 1 x U2011 front chassis brace.

 

 

  • Zakje 1.1 Bevestigingsmaterialen en glijlagers t.b.v. voorzijde.

 

  • 8 x M4 x 16 mm VK
  • 6 x M4 x 12 mm VK
  • 1 x M5 x 16 mmVK
  • 6 x M4 x 18 mm CK
  • 2 x M4 x 12 mm CK
  • 1 x M5 x 10 mmCK
  • 8 x Retaining washer 5mm
  • 2 x adjusting screw M5 x 30
  • 2 x self-locking nut M5
  • 12 x U2030 Slide bearing 6  x 7 x 10 mm
  • 4 x U2006 Insert upper wishbone eccentric
  • 1 x U7012 Body front pin.
  • 2 x U2020 Lower wishbone pin
  • 2 x U2021 Upper wishbone pin
  • 8 x U2031 Distance clip 3mm

    Montage zakje 1.0 en 1.1

  1. Neem de linker en rechter differentieelhouder U2008 U2007 en plaats de U2009 differential pinion gear carrier F/R hier tussen, schroef  deze vast met M4 x 16 mm VK. 

  2. Neem de demperbrug U2000 en plaats deze aan de voorzijde van de differentieelhouders, schroef deze vast met M4x16  mm VK.



  3. Neem de downstops U2005 en schroef deze aan de linker en rechterkant van de differentieelhouders met M4 x 12 mm VK.



  4. Neem de twee onderste draagarmhouders U2002 en druk hier de glijlagers 6  x 7 x 10 mm U2030 in met de kraag aan de kant met de uitsparingen.


     
  5. Monteer de draagarmhouders aan de voor en achterkant van de differentieelhouders met M4 x 18 mm CK. ( De voorste twee bouten nog niet vast draaien ).



  6. Neem de front topplate U2010 en de upper wishbone carrier U2001, plaats de wishbone carrier in de sparing van de topplate en monteer deze met M4 x 12 mm CK.

  7. Neem de Body front pin U7012 en monteer deze op de topplate met M5 x 10 mm CK.

  8. Neem de Inserts upper wishbone eccentric U2006 en druk deze met de kraag naar de draagarm toe in de ovale sparingen met het 6 mm gat naar boven.

  9. Neem de  front upper wishbone L/R U2004 en druk hier van buiten naar binnen de Slide bearing 6  x 7 x 10mm U2030 in en draai de stelbout M5 x 30 t.b.v. de uitveer begrenzing in de arm met aan de bovenkant een borgmoer M5.

  10. Monteer nu de front upper wishbone L/R U2004 en monteer deze met de Upper wishbone pins U2021, borg deze met de Shaft lock washer 5mm aan beide zeiden.

  11. Plaats de U2031 Distance clips 3mm om de ruimte tussen de arm en houder op te vullen 2 clips voor en 2 clips achter de arm.

  12. Neem de U2003 front Lower wishbone L/R en druk hier van buiten naar binnen de Slide bearing 6  x 7 x 10mm in.

  13. Monteer deze met de lower wishbone pins U2020,  borg deze met de Retaining washer 5mm aan beide zeiden.
  14. Neem de U2011 front chassis brace en monteer deze met M5 x 16 VK
Schrijf uw eigen beoordeling
  • Slecht
  • Uitstekend