Zoek
Filters
Afbeelding van 4. Motor, koppeling en aandrijving
  • Zakje 4.0 Onderdelen motor – koppeling - aandrijving

  • 1 x U5007 Clutch bell
  • 1 x U5002 Engine plate
  • 3 x U5003 Long distange bushing
  • 1 x U5005 Clutch bel carrier
  • 3 x U5004 Short distange bushing
  • 1 x U5006 Drive plate insert
  • 1 x U5000 Large drive plate
  • 1 x U5001 Diffmount B
  • 1 x U5009 Pinion gear 19t
  • 1 x U5132 Differential/clutch bell bearing
  • 1 x U5134 Clutch bell bearing small

 

  • Zakje 4.1 Bevestigingsmaterialen motor - koppeling – aandrijving

  • 8 x M5 x 16 mmVK
  • 1 x Retaining washer 10 mm
  • 3 x M5 x 35 mm CK
  • 2 x M5 x 10 mm CK
  • 5 x Washer 5 mm
  • 5 x Borgring 5 mm

 

 

  • Zakje 4.2 Onderdelen remmen

 

  • 2 x U5023 Brake disc
  • 4 x U5022 Brake pad
  • 2 x U5020 Brake carrier
  • 4 x U5021 Brake carrier distange bushing
  • 2 x U5024 Brake shaft
  • 4 x U3025 Slide bearing 5 mm - steering rod end / brake shaft
  • 4 x M4 x 25 mm CK
  • 2 x M3 x 5 mm stelschroef
  • 4 x M8 x 8 mm stelschroef
  • 4 x Retaining washer 4 mm
  • 4 x M3 x 8 mm CK
  • 4 x Platte moer M3

  

  • Montage zakje 4.0 en 4.1

 

  1. Neem de U5002 Engine plate en de U5003 Long distance bushing schroef deze aan elkaar met M5 x 16 mm VK. Schroef de engineplate aan de motor met M5 x 16mm VK.
  2. Neem de U5005 Clutch bel carrier en monteer de  U5132 Differential/clutch bell bearing.
  3. Plaats nu de U5007 Clutch bell in de U5005 Clutch bel carrier borg de clutch bell met Retaining washer 10 mm
  4. Leg de clutch bell carier op de engine plate en plaats de U5004 Short distance bushing.
  5. Schuif de U5009 Pinion gear 19t op de clutch bell.
  6. Plaats de U5000 Large drive plate en monteer deze met M5 x 35 mm CK met ring en borgring.
  7. Neem de U5006 Drive plate insert en plaats hier U5134 Clutch bell bearing small in.
  8. Monteer de Drive plate insert op de U5007 Large drive plate met M5 x 16mm met ring en borgring.

 

  • Montage Zakje 4.2 Onderdelen remmen

 

  1. Neem de U3025 Slide bearing 5 mm - steering rod end / brake shaft en druk deze in de gaten voor de rem as van de U5000 Large drive plate en U5001 Diffmount B.
  2. Plaats de U5024 Brake shaft van boven af in de U5000 Large drive plate en U5001 Diffmount B en breng aan de boven kant van de assen de  Shaft lock washer 4 mm aan. ( dit is de dichte kant van de rem as).
  3. Breng nu de Retaining washer 4 mm aan de boven en onderkant aan.
  4. Neem de M3 x 8 mm CK en draai hier de platte M3 moer op.
  5. Draai de M3 x 8 mm CK bout met moer in de zijkant van de brake shaft.
  6. Neem de U5025  Brake lever en plaats deze in de U5024  Brake shaft en borg deze aan de onderzijde met M3 x 5 mm stelschroef.
  7. Neem de U5020 Brake carrier en schroef hier de M8 x 8 mm stelschroef in. ( de vlakke zijde van de M8 x 8 mm stelschroef naar de vlakke zijde van de U5020 Brake carrier.
  8. Neem de U5022  Brake pad, U5021  Brake carrier distange bushing en M4 x 25 mm CK en monteer deze op de U5001  Diffmount B en U5002  Engine plate.
  • Zakje 4.0 Onderdelen motor – koppeling - aandrijving

  • 1 x U5007 Clutch bell
  • 1 x U5002 Engine plate
  • 3 x U5003 Long distange bushing
  • 1 x U5005 Clutch bel carrier
  • 3 x U5004 Short distange bushing
  • 1 x U5006 Drive plate insert
  • 1 x U5000 Large drive plate
  • 1 x U5001 Diffmount B
  • 1 x U5009 Pinion gear 19t
  • 1 x U5132 Differential/clutch bell bearing
  • 1 x U5134 Clutch bell bearing small

 

  • Zakje 4.1 Bevestigingsmaterialen motor - koppeling – aandrijving

  • 8 x M5 x 16 mmVK
  • 1 x Retaining washer 10 mm
  • 3 x M5 x 35 mm CK
  • 2 x M5 x 10 mm CK
  • 5 x Washer 5 mm
  • 5 x Borgring 5 mm

 

 

  • Zakje 4.2 Onderdelen remmen

 

  • 2 x U5023 Brake disc
  • 4 x U5022 Brake pad
  • 2 x U5020 Brake carrier
  • 4 x U5021 Brake carrier distange bushing
  • 2 x U5024 Brake shaft
  • 4 x U3025 Slide bearing 5 mm - steering rod end / brake shaft
  • 4 x M4 x 25 mm CK
  • 2 x M3 x 5 mm stelschroef
  • 4 x M8 x 8 mm stelschroef
  • 4 x Retaining washer 4 mm
  • 4 x M3 x 8 mm CK
  • 4 x Platte moer M3

  

  • Montage zakje 4.0 en 4.1

 

  1. Neem de U5002 Engine plate en de U5003 Long distance bushing schroef deze aan elkaar met M5 x 16 mm VK. Schroef de engineplate aan de motor met M5 x 16mm VK.
  2. Neem de U5005 Clutch bel carrier en monteer de  U5132 Differential/clutch bell bearing.
  3. Plaats nu de U5007 Clutch bell in de U5005 Clutch bel carrier borg de clutch bell met Retaining washer 10 mm
  4. Leg de clutch bell carier op de engine plate en plaats de U5004 Short distance bushing.
  5. Schuif de U5009 Pinion gear 19t op de clutch bell.
  6. Plaats de U5000 Large drive plate en monteer deze met M5 x 35 mm CK met ring en borgring.
  7. Neem de U5006 Drive plate insert en plaats hier U5134 Clutch bell bearing small in.
  8. Monteer de Drive plate insert op de U5007 Large drive plate met M5 x 16mm met ring en borgring.

 

  • Montage Zakje 4.2 Onderdelen remmen

 

  1. Neem de U3025 Slide bearing 5 mm - steering rod end / brake shaft en druk deze in de gaten voor de rem as van de U5000 Large drive plate en U5001 Diffmount B.
  2. Plaats de U5024 Brake shaft van boven af in de U5000 Large drive plate en U5001 Diffmount B en breng aan de boven kant van de assen de  Shaft lock washer 4 mm aan. ( dit is de dichte kant van de rem as).
  3. Breng nu de Retaining washer 4 mm aan de boven en onderkant aan.
  4. Neem de M3 x 8 mm CK en draai hier de platte M3 moer op.
  5. Draai de M3 x 8 mm CK bout met moer in de zijkant van de brake shaft.
  6. Neem de U5025  Brake lever en plaats deze in de U5024  Brake shaft en borg deze aan de onderzijde met M3 x 5 mm stelschroef.
  7. Neem de U5020 Brake carrier en schroef hier de M8 x 8 mm stelschroef in. ( de vlakke zijde van de M8 x 8 mm stelschroef naar de vlakke zijde van de U5020 Brake carrier.
  8. Neem de U5022  Brake pad, U5021  Brake carrier distange bushing en M4 x 25 mm CK en monteer deze op de U5001  Diffmount B en U5002  Engine plate.
Schrijf uw eigen beoordeling
  • Slecht
  • Uitstekend