Zoek
Filters
Afbeelding van 5. Achterkant
  • Zakje 5.0 Onderdelen achterzijde

 

  • 2 x U6007 Wishbone rear L/R
  • 2 x U6006 Rear upright L/R
  • 1 x U6004 Diffmount left
  • 1 x U6003 Diffmount right
  • 1 x U2009 differential pinion gear carrier F/R
  • 1 x U6005 Shock tower rear
  • 1 x U6002 Upper wishbone carrier rear
  • 1 x U6000 Rear wishbone carrier front side
  • 1 x U6001 Rear wishbone carrier rear side
  • 2 x U7010 Wing mount
  • 1 x U7011 Wing mount distance bushing
  • 2 x U6012 Upper wishbone L/R
  • 4 x U6013 Balljoint plastic
  • 4 x U6014 Steel ball
  • 4 x U6019 Distance bushing 4mm

 

  • Zakje 5.1 Bevestigingsmaterialen en glijlagers t.b.v.

 

  • 14 x M4 x 16 mm VK.
  • 4 x M5 x 16 mm VK.
  • 4 x U6020 Eccentric insert rear lower wishbone carier
  • 6 x M4 x 18 mm CK
  • 4 x M5 x 30 mm CK
  • 2 x M5 x 25 mm CK
  • 4 x U7021 Alloy mounting washer
  • 12 x U2030 Slide bearing 6  x 7 x 10 mm
  • 4 x Zelfborgende moer M 5
  • 2 x Stelschroef M 5 x 20 mm
  • 2 x U6011 Wishbone pin outside
  • 2 x U6010 Wishbone pin inside
  • 4 x Retaining washer 5mm
  • 2 x 61804 2RS wheel bearing big
  • 2 x 61901 2RS wheel bearing small

 

 

 

  • Montage zakje 5.0 en 5.1

 

  • Neem de U6004 linker en U6003 rechter differentieelhouder en plaats de U2009 differential pinion gear carrier F/R hier tussen, schroef deze vast met M4 x 16 mm VK.
  • Neem de U6005  demperbrug en plaats deze aan de achterzijde van de differentieelhouders, schroef deze vast met M4 x 16 mm VK.
  • Neem de U6000 Rear wishbone carrier front side en druk hier volgens voorbeeld foto de U6020 Excentric insert rear lower wishbone carier.
  • Neem de U6007 Wishbone rear L/R en druk hier de U2030 Slide bearing 6  x 7 x 10 mm in. Monteer de M5 x 20 mm  stelschroef t.b.v. de uitveer begrenzing in de arm met aan de bovenkant een borgmoer M5.
  • Neem de U6006 Rear upright L/R en druk hier de U2030 Slide bearing 6  x 7 x 10 mm in.

  • Monteer de Wishbone rear L/R en Rear upright L/R met U6011 Wishbone pin outside en borg deze met Retaining washer 5mm.
  • Neem de U6001  Rear wishbone carrier rear side en moteer deze aan de achterzijde van de differentieelhouders met M4 x 18 mm CK
    Neem de draagarm met fuse en monteer deze met de U6010 draagarmpen in de draagarmhoudes.
    Op de foto's hieronder zijn de draagarmen verkeerd gemonteerd de stelschroef moet naar de voorkant van de auto gericht zijn.
  • Neem U6013  balljoint plastic, U6014  steel bal en U6012  upper wishbone. Druk de steel bal in de kogelkop en schroef aan weerzijde van de wishbone een kogelkop.
  • Neem U6002  upper wishbone carrier en monteer deze met M4 x ??.
  • Monteer de upper wishbones
  • Hier tekst voor spoilerhouders
  • Zakje 5.0 Onderdelen achterzijde

 

  • 2 x U6007 Wishbone rear L/R
  • 2 x U6006 Rear upright L/R
  • 1 x U6004 Diffmount left
  • 1 x U6003 Diffmount right
  • 1 x U2009 differential pinion gear carrier F/R
  • 1 x U6005 Shock tower rear
  • 1 x U6002 Upper wishbone carrier rear
  • 1 x U6000 Rear wishbone carrier front side
  • 1 x U6001 Rear wishbone carrier rear side
  • 2 x U7010 Wing mount
  • 1 x U7011 Wing mount distance bushing
  • 2 x U6012 Upper wishbone L/R
  • 4 x U6013 Balljoint plastic
  • 4 x U6014 Steel ball
  • 4 x U6019 Distance bushing 4mm

 

  • Zakje 5.1 Bevestigingsmaterialen en glijlagers t.b.v.

 

  • 14 x M4 x 16 mm VK.
  • 4 x M5 x 16 mm VK.
  • 4 x U6020 Eccentric insert rear lower wishbone carier
  • 6 x M4 x 18 mm CK
  • 4 x M5 x 30 mm CK
  • 2 x M5 x 25 mm CK
  • 4 x U7021 Alloy mounting washer
  • 12 x U2030 Slide bearing 6  x 7 x 10 mm
  • 4 x Zelfborgende moer M 5
  • 2 x Stelschroef M 5 x 20 mm
  • 2 x U6011 Wishbone pin outside
  • 2 x U6010 Wishbone pin inside
  • 4 x Retaining washer 5mm
  • 2 x 61804 2RS wheel bearing big
  • 2 x 61901 2RS wheel bearing small

 

 

 

  • Montage zakje 5.0 en 5.1

 

  • Neem de U6004 linker en U6003 rechter differentieelhouder en plaats de U2009 differential pinion gear carrier F/R hier tussen, schroef deze vast met M4 x 16 mm VK.
  • Neem de U6005  demperbrug en plaats deze aan de achterzijde van de differentieelhouders, schroef deze vast met M4 x 16 mm VK.
  • Neem de U6000 Rear wishbone carrier front side en druk hier volgens voorbeeld foto de U6020 Excentric insert rear lower wishbone carier.
  • Neem de U6007 Wishbone rear L/R en druk hier de U2030 Slide bearing 6  x 7 x 10 mm in. Monteer de M5 x 20 mm  stelschroef t.b.v. de uitveer begrenzing in de arm met aan de bovenkant een borgmoer M5.
  • Neem de U6006 Rear upright L/R en druk hier de U2030 Slide bearing 6  x 7 x 10 mm in.

  • Monteer de Wishbone rear L/R en Rear upright L/R met U6011 Wishbone pin outside en borg deze met Retaining washer 5mm.
  • Neem de U6001  Rear wishbone carrier rear side en moteer deze aan de achterzijde van de differentieelhouders met M4 x 18 mm CK
    Neem de draagarm met fuse en monteer deze met de U6010 draagarmpen in de draagarmhoudes.
    Op de foto's hieronder zijn de draagarmen verkeerd gemonteerd de stelschroef moet naar de voorkant van de auto gericht zijn.
  • Neem U6013  balljoint plastic, U6014  steel bal en U6012  upper wishbone. Druk de steel bal in de kogelkop en schroef aan weerzijde van de wishbone een kogelkop.
  • Neem U6002  upper wishbone carrier en monteer deze met M4 x ??.
  • Monteer de upper wishbones
  • Hier tekst voor spoilerhouders
Schrijf uw eigen beoordeling
  • Slecht
  • Uitstekend