Zoek
Filters
Afbeelding van 8. Servo, accu en ontvangerbox
  • Zakje 8.0 Servo, accu en ontvanger

 

  • 1 x U4000 Steering servo plate 2x small servo
  • 2 x U4005 Throttle brake servo mount
  • 3 x U4010 Steering servo plate carrier small servo
  • 1 x U4012 Battery mounting strip
  • 1 x U4013 Battery mount A
  • 1 x U4014 Battery mount B
  • 2 x U4030 Battery tray mounting plastic
  • 2 x U4020 Steering servo rod M4
  • 4 x U4021 Steering servo balljoint M4-3
  • 1 x U4027 Receiver box
  • 1 x U4024 Antenna support
  • 2 x M4 x 16mm VK
  • 3 x M4 x 10mm CK
  • 7 x M4 x 12mm VK
  • 4 x M4 x 6mm CK
  • 8 x M3 x 16mm CK
  • 2 x M3 x 20mm CK
  • 10 x M3 x 12mm CK
  • 18 x M3 Borgmoer
  • 4 x M4 moer
  • 5 x U7020 body clip
  • 2 x M4 x 12mm CK

 

  • Montage Zakje 8.0 Servo, accu en ontvanger

  1. Neem de U4027  Receiver box met bevestiging materiaal en monteer deze aan de rechter voorzijde op het chassis.
  2. Neem de U4000 Steering servo plate 2x small servo en bouw hier de servo’s in.
  3. Monteer de 3 U4010 Steering servo plate carrier small servo aan de U4000  Steering servo plate 2x small servo en monteer het geheel aan de linker voorzijde van het chassis.
  4. Neem de twee U4005  Throttle brake servo mounts en monteer hier de servo’s in. Monteer het geheel aan de rechterzijde van de auto naast de aandrijfunit.
  5. Voor de gasremservo is een haakse servohevel nodig deze zijn verkrijgbaar in 23, 24 en 25 tands uitvoering.
  6. Neem de U4020  Steering servo rod M4, M4 nuts en U4021 Steering servo balljoint M4-3 en monteer deze.
  7. Monteer de complete steering ron met de M3 x 20mm CK boutjes op het kunststof servosaverdeel.
  8. Let op dat er tussen de kop van de bout en het bovendek nog 12 mm ruimte is voor de werking van de servosaver.
  • Zakje 8.0 Servo, accu en ontvanger

 

  • 1 x U4000 Steering servo plate 2x small servo
  • 2 x U4005 Throttle brake servo mount
  • 3 x U4010 Steering servo plate carrier small servo
  • 1 x U4012 Battery mounting strip
  • 1 x U4013 Battery mount A
  • 1 x U4014 Battery mount B
  • 2 x U4030 Battery tray mounting plastic
  • 2 x U4020 Steering servo rod M4
  • 4 x U4021 Steering servo balljoint M4-3
  • 1 x U4027 Receiver box
  • 1 x U4024 Antenna support
  • 2 x M4 x 16mm VK
  • 3 x M4 x 10mm CK
  • 7 x M4 x 12mm VK
  • 4 x M4 x 6mm CK
  • 8 x M3 x 16mm CK
  • 2 x M3 x 20mm CK
  • 10 x M3 x 12mm CK
  • 18 x M3 Borgmoer
  • 4 x M4 moer
  • 5 x U7020 body clip
  • 2 x M4 x 12mm CK

 

  • Montage Zakje 8.0 Servo, accu en ontvanger

  1. Neem de U4027  Receiver box met bevestiging materiaal en monteer deze aan de rechter voorzijde op het chassis.
  2. Neem de U4000 Steering servo plate 2x small servo en bouw hier de servo’s in.
  3. Monteer de 3 U4010 Steering servo plate carrier small servo aan de U4000  Steering servo plate 2x small servo en monteer het geheel aan de linker voorzijde van het chassis.
  4. Neem de twee U4005  Throttle brake servo mounts en monteer hier de servo’s in. Monteer het geheel aan de rechterzijde van de auto naast de aandrijfunit.
  5. Voor de gasremservo is een haakse servohevel nodig deze zijn verkrijgbaar in 23, 24 en 25 tands uitvoering.
  6. Neem de U4020  Steering servo rod M4, M4 nuts en U4021 Steering servo balljoint M4-3 en monteer deze.
  7. Monteer de complete steering ron met de M3 x 20mm CK boutjes op het kunststof servosaverdeel.
  8. Let op dat er tussen de kop van de bout en het bovendek nog 12 mm ruimte is voor de werking van de servosaver.
Schrijf uw eigen beoordeling
  • Slecht
  • Uitstekend