Zoek
Filters
Afbeelding van 9. Schokbrekers
  • Zakje 9.0 schokbrekers

 

  • 4 x U8000 Shock absorber end cap
  • 4 x U8001 Volume compensation cap
  • 2 x U8002 Shock absorber housing rear
  • 2 x U8003 Shock absorber housing front
  • 4 x U8004 Adjusting ring
  • 4 x U8005 Oil seal end cap
  • 4 x U8006 Shock spring disc
  • 4 x U8007 Rod end
  • 2 x U8009 Piston without holes 2pc.
  • 2 x U8010 Shock absorber rod rear
  • 4 x U8011 Shock mounting bolt
  • 2 x U8012 Shock absorber rod front
  • 4 x U8013 Volume compensation rubber
  • 4 x U8019 Slide bearing white
  • 4 x U8020 Oil seal
  • 4 x U8021 Dirt scraper
  • 4 x U8022 O-Ring adjustment ring
  • 4 x U8023 O-Ring volume compensation cap
  • 2 x U8031 Shock spring front hard
  • 2 x U8032 Shock spring rear soft
  • 2 x U8034 Shock spring front short
  • 2 x U8035 Shock spring rear short
  • 4 x U8040 Shock spring connector
  • 4 x U2030 Slide bearing
  • 4 x Borgmoer M3
  • 8 x Ring 3mm

 

  • Montage Zakje 9.0 schokbrekers

 

  1. Neem de U8007 Rod ends en de U8010 Shock absorber rod rear / U8012 Shock absorber rod front en draai de rod ends op de shock rods.
  2. Neem de shock rod en schuif hier de volgende onderdelen op (Gebruik tijdens het monteren een beetje schokbrekerolie):
    1. U8005 Oil seal end cap
    2. U8021 Dirt scraper
    3. U8019 Slide bearing white
    4. U8020 Oil seal 
  3. Neem de U8002 Shock absorber housing rear / U8003 Shock absorber housing front en plaats de demperstang met de onderdelen in het huis.
  4. Neem de U8009 Piston without holes en boor voor de voordemper 2 x?? en voor de achterdempers 2 x ??
  5. Monteer de demperplaatjes op de demperstang in de volgorde:
    1. Ring 3mm
    2. U8009 Piston
    3. Ring 3mm
    4. Borgmoer M3
  6. Neem de U8004 Adjusting ring en plaats de U8022 O-Ring adjustment ring in de sparing. Draai de Adjusting ring op de Shock absorber housing.
  7. Neem de U8023 O-Ring volume compensation cap en de U8001 Volume compensation cap en doe de o-ring hier omheen. Plak daarna de U8013 Volume compensation rubber in de volume compensation cap.
  8. Neem de U8000 Shock absorber end cap en de U8032 Slide bearing en monteer deze.Vul nu de schokbreker met olie tot 3mm onder de rand. Plaats nu de volume compensation cap en schroef de Shock absorber end cap op de demper.
  9. Monteer de de veren op de schockbrekers. U8031 Shock spring front hard U8032 Shock spring rear soft U8034 Shock spring front short U8035 Shock spring rear short U8040 Shock spring connector
  10. Neem de 4 U8011 Shock mounting bolts om de schokbrekers op de auto te monteren.
  • Zakje 9.0 schokbrekers

 

  • 4 x U8000 Shock absorber end cap
  • 4 x U8001 Volume compensation cap
  • 2 x U8002 Shock absorber housing rear
  • 2 x U8003 Shock absorber housing front
  • 4 x U8004 Adjusting ring
  • 4 x U8005 Oil seal end cap
  • 4 x U8006 Shock spring disc
  • 4 x U8007 Rod end
  • 2 x U8009 Piston without holes 2pc.
  • 2 x U8010 Shock absorber rod rear
  • 4 x U8011 Shock mounting bolt
  • 2 x U8012 Shock absorber rod front
  • 4 x U8013 Volume compensation rubber
  • 4 x U8019 Slide bearing white
  • 4 x U8020 Oil seal
  • 4 x U8021 Dirt scraper
  • 4 x U8022 O-Ring adjustment ring
  • 4 x U8023 O-Ring volume compensation cap
  • 2 x U8031 Shock spring front hard
  • 2 x U8032 Shock spring rear soft
  • 2 x U8034 Shock spring front short
  • 2 x U8035 Shock spring rear short
  • 4 x U8040 Shock spring connector
  • 4 x U2030 Slide bearing
  • 4 x Borgmoer M3
  • 8 x Ring 3mm

 

  • Montage Zakje 9.0 schokbrekers

 

  1. Neem de U8007 Rod ends en de U8010 Shock absorber rod rear / U8012 Shock absorber rod front en draai de rod ends op de shock rods.
  2. Neem de shock rod en schuif hier de volgende onderdelen op (Gebruik tijdens het monteren een beetje schokbrekerolie):
    1. U8005 Oil seal end cap
    2. U8021 Dirt scraper
    3. U8019 Slide bearing white
    4. U8020 Oil seal 
  3. Neem de U8002 Shock absorber housing rear / U8003 Shock absorber housing front en plaats de demperstang met de onderdelen in het huis.
  4. Neem de U8009 Piston without holes en boor voor de voordemper 2 x?? en voor de achterdempers 2 x ??
  5. Monteer de demperplaatjes op de demperstang in de volgorde:
    1. Ring 3mm
    2. U8009 Piston
    3. Ring 3mm
    4. Borgmoer M3
  6. Neem de U8004 Adjusting ring en plaats de U8022 O-Ring adjustment ring in de sparing. Draai de Adjusting ring op de Shock absorber housing.
  7. Neem de U8023 O-Ring volume compensation cap en de U8001 Volume compensation cap en doe de o-ring hier omheen. Plak daarna de U8013 Volume compensation rubber in de volume compensation cap.
  8. Neem de U8000 Shock absorber end cap en de U8032 Slide bearing en monteer deze.Vul nu de schokbreker met olie tot 3mm onder de rand. Plaats nu de volume compensation cap en schroef de Shock absorber end cap op de demper.
  9. Monteer de de veren op de schockbrekers. U8031 Shock spring front hard U8032 Shock spring rear soft U8034 Shock spring front short U8035 Shock spring rear short U8040 Shock spring connector
  10. Neem de 4 U8011 Shock mounting bolts om de schokbrekers op de auto te monteren.
Schrijf uw eigen beoordeling
  • Slecht
  • Uitstekend